Wypożyczalnia sprzętu do Wingfoil

SURFRESORT

Wypożyczalnia sprzętu do wingfoila

Wypożyczamy wszystko co jest potrzebne do pływania na kitesurfingu, w skład czego wchodzi: deska z footstrapami, latawiec, bar, trapez, pianka, kask oraz kapok wypornościowy. Dla początkujących kitesurferów oferujemy również lekcje kitesurfingu. Wypożyczanie sprzętu kitesurfingowego przynosi wiele korzyści, między innymi pozwalamy na ciągłą zmianę modeli i rozmiarów sprzętu w zależności od panujących warunków.

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy tylko osobom, które posiadają certyfikat potwierdzający ich umiejętności, czyli kartę IKO – INTERNATIONAL KITEBOARDING CARD level 3. Ewentualnie dopuszczamy możliwość wypożyczenia sprzętu osobie, która zademonstruje swoje umiejętności pod okiem któregoś z naszych instruktorów. Jeśli jesteś początkujący, warto rozważyć wzięcie lekcji z instruktorem przed wypożyczeniem sprzętu.

Szukasz sprzętu do wynajęcia?

wypożyczalniA sprzętu do Wingfoil w chałupach

Zakup własnego sprzętu sportowego może być kosztowny, szczególnie na początku. Wypożyczenie pozwala zaoszczędzić na kosztach początkowych i pozwala spróbować różnych sportów bez większej inwestycji.

SurfResort posiada szeroki wybór różnych typów sprzętu, co pozwala na wypróbowanie różnych modeli i konfiguracji, które odpowiednio pasują do Twojego poziomu zaawansowania i preferencji

Nowoczesny i bezpieczny sprzęt: Regularnie aktualizujemy nasz sprzęt, co oznacza, że masz szansę korzystać z nowych i sprawdzonych sprzętów, które są bezpieczne i w dobrym stanie.

Wypożyczenie pozwala uniknąć problemu przechowywania sprzętu poza sezonem, co jest szczególnie ważne w przypadku większych przedmiotów, takich jak deski czy żagle.

Oferujemy lekcje i szkolenia dla początkujących, co pozwala na szybszy i bezpieczny rozwój umiejętności w danym sporcie.

Możliwość wypożyczenia sprzętu najbardziej znanych i doświadczonych firm, takich jak: Airsuh, Nobile, North, Van Hunks, RRD, Mystic, Goya, Prolimit, Exocet, Dakine, STX, Side On, Irokee, Phaze, XO Sails, Airush, Fanatic, Olaian oraz Softech.

SURFRESORT

Wypożyczalnia sprzętu do Wingfoil - cennik

Oferta1h1 dzień1 tydzień2 tygodnie
wingfoil80 zł220 zł850 zł1350 zł
zestaw wingfoil (deska + foil)110 zł240 zł1150 zł1850 zł
zestaw wingfoil (wing+ deska z foilem)140 zł340 zł1650 zł2750 zl
zestaw wing surf (wing + sup)110 zł240 zł1150 zł1850 zł