Wypożyczalnia sprzętu do Kitesurfingu

SURFRESORT

Wypożyczalnia sprzętu do kitesurfingu

Wypożyczamy wszystko co jest potrzebne do pływania na kitesurfingu, w skład czego wchodzi: deska z footstrapami, latawiec, bar, trapez, pianka, kask oraz kapok wypornościowy. Dla początkujących kitesurferów oferujemy również lekcje kitesurfingu. Wypożyczanie sprzętu kitesurfingowego przynosi wiele korzyści, między innymi pozwalamy na ciągłą zmianę modeli i rozmiarów sprzętu w zależności od panujących warunków.

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy tylko osobom, które posiadają certyfikat potwierdzający ich umiejętności, czyli kartę IKO – INTERNATIONAL KITEBOARDING CARD level 3. Ewentualnie dopuszczamy możliwość wypożyczenia sprzętu osobie, która zademonstruje swoje umiejętności pod okiem któregoś z naszych instruktorów. Jeśli jesteś początkujący, warto rozważyć wzięcie lekcji z instruktorem przed wypożyczeniem sprzętu.

Szukasz sprzętu do wynajęcia?

wypożyczalniA sprzętu do kitesurfingu w chałupach

W naszej ofercie posiadamy sprzęt kitesurfingowy topowych marek takich jak Airsuh, Nobile, North, Van Hunks, RRD oraz Mystic.

Z racji, że kitesurfing może być kosztownym sportem, który wymaga wielu elementów sprzętu, takich jak deska, latawiec, trapez, bar, itp., to wypożyczenie sprzętu pozwala zaoszczędzić na początku inwestowania w ten sport.

Natomiast jeśli jesteś przed zakupem pierwszego sprzętu kitesurfingowego, to wypożyczenie pozwala Ci na wypróbowanie różnych modeli i rozmiarów desek jak i latawców. Pozwala to na znalezienie odpowiedniego sprzętu dostosowanego do Ciebie.

Wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego to również zaoszczędzony czas, ponieważ podczas urlopu można cieszyć się kitesurfingiem nie musząc martwić się o przechowywanie i konserwację sprzętu poza sezonem.

W trakcie pływania w zależności od zmieniającego się wiatru, możesz wymieniać modele i rozmiary latawców, aby móc wykorzystać jak najwięcej godzin na wodzie każdego dnia.

Wypożyczając od nas sprzęt, masz również możliwość skorzystania z naszej chillout zone, siedząc na pufach, leżakach bądź na tarasie z pięknym widokiem na zatokę.

SURFRESORT

Wypożyczalnia sprzętu do kitesurfingu - cennik

Oferta1h1 dzień
latawiec do kitesurfingu90 zł250 zł
deska do kitesurfingu30 zł100 zł
deska + latawiec do kitesurfingu100 zł300 zł
trapez30 zł70 zł
pianka30 zł70 zł