FAQ Lokalizacja i warunki pogodowe

SurfResort.pl - Kitesurfing, Windsurfing - Chałupy / FAQ / FAQ Lokalizacja i warunki pogodowe

Czy Półwysep Helski i Zatoka Pucka to dobre miejsce do rozpoczęcia przygody z kitesurfingiem / windsurfingiem / wingfoilem / surfingiem?

Zdecydowanie tak! Jest to najlepsze miejsce w Polsce do pływania na windsurfingu/kitesurfingu/wingfoilu czy surfingu. wszyscy miłośnicy tych sportów co roku gromadzą się na Półwyspie Helskim, aby realizować swoje wodne zajawki.

Czy jesteście jedyną szkółką, która prowadzi swoje szkolenia w miejscu niezatłoczonym?

ZDECYDOWANIE TAK!

Ile miesięcy trwa sezon w Polsce?

Naukę prowadzimy od połowy kwietnia do połowy października.

Co jeśli wykupię kurs/pakiet i nie wykorzystam go podczas mojego pobytu na Półwyspie Helskim?

Bez obaw! Oferujemy opcję dokończenia pozostałych godzin do 30 czerwca kolejnego roku. Dlatego nie musisz obawiać się, że nie wykorzystasz zakupionych godzin.

Co w sytuacji, gdy mam wykupioną lekcję, a w dany dzień nie ma wystarczająco wiatru do pływania?

Kontaktujemy się na bierząco z naszymi kursantami odnośnie pogody oraz ewentualnych zmian w godzinach lekcji. Jeżeli zdarzy się, że pogoda nie dopisuje to przekładamy zajęcia na inny, wietrzny dzień.

Jak wygląda miejsce/spot, w którym prowadzimy szkolenia?

Miejsce, w którym szkolimy jest wyjątkowe, ponieważ w odróżnieniu od innych szkółek w Chałupach, posiadamy niezatłoczony spot, gdzie kursant znacznie szybciej progresuje. Dodatkowo zapewnia to dużo większe bezpieczeństwo z uwagi na fakt, że dookoła nie ma innych kursantów, z którymi mógłbyś znaleźć się na kursie kolizyjnym. Jest to jeden z największych plusów, jakie możesz uzyskać podczas nauki pływania czy to na windsurfingu, czy na kitesurfingu.