Wypożyczalnia sprzętu

SURFRESORT

Wypożyczalnia sprzętu do kitesurfingu, windsurfingu

Wypożyczenie sprzętu w naszej szkole SurfResort to popularna opcja dla osób, które chcą spróbować kitesurfingu, windsurfingu, surfingu, wingfoila czy Stand Up Paddle i cieszyć się nimi bez konieczności posiadania własnego sprzętu. 

Szukasz sprzętu do wynajęcia?

Zalety wypożyczalni sprzętu w surfresort

Zakup własnego sprzętu sportowego może być kosztowny, szczególnie na początku. Wypożyczenie pozwala zaoszczędzić na kosztach początkowych i pozwala spróbować różnych sportów bez większej inwestycji.

SurfResort posiada szeroki wybór różnych typów sprzętu, co pozwala na wypróbowanie różnych modeli i konfiguracji, które odpowiednio pasują do Twojego poziomu zaawansowania i preferencji

Nowoczesny i bezpieczny sprzęt: Regularnie aktualizujemy nasz sprzęt, co oznacza, że masz szansę korzystać z nowych i sprawdzonych sprzętów, które są bezpieczne i w dobrym stanie.

Wypożyczenie pozwala uniknąć problemu przechowywania sprzętu poza sezonem, co jest szczególnie ważne w przypadku większych przedmiotów, takich jak deski czy żagle.

Oferujemy lekcje i szkolenia dla początkujących, co pozwala na szybszy i bezpieczny rozwój umiejętności w danym sporcie.

Możliwość wypożyczenia sprzętu najbardziej znanych i doświadczonych firm, takich jak: Airsuh, Nobile, North, Van Hunks, RRD, Mystic, Goya, Prolimit, Exocet, Dakine, STX, Side On, Irokee, Phaze, XO Sails, Airush, Fanatic, Olaian oraz Softech.

Chałupy 7 - Półwysep Helski

Wynajem sprzętu do kitesurfingu i windsurfingu

Pozwalamy na ciągłą zmianę modeli i rozmiarów sprzętu w zależności od panujących warunków. 

Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy tylko osobom, które posiadają certyfikat potwierdzający ich umiejętności, czyli kartę IKO – INTERNATIONAL KITEBOARDING CARD level 3. Ewentualnie dopuszczamy możliwość wypożyczenia sprzętu osobie, która zademonstruje swoje umiejętności pod okiem któregoś z naszych instruktorem.